MSN Sports

Windows 8.1 için MSN Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.1 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Microsoft Corporation

MSN Sports indir. Spor kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

MSN Sports; Microsoft tarafından spor severler için geliştirilmiş, tamamen Türkçe arayüze sahip, Futbol, motor sporları, golf, basketbol, Amerikan futbolu, beyzbol, buz hokeyi ve tenis gibi bir çok spor dalında yer alan karşılaşmaları takip edebileceğiniz oldukça kapsamlı bir spor uygulamasıdır.

Türkiye ve Dünya çapında tüm spor dallarını takip edebileceğiniz oldukça kapsamlı olan MSN Sports uygulaması ile Spor Toto Süper Ligi takip edenkullanıcılar için Süper Lig haberleri, takımların oynayacağı maçlar ve maç skorları, puan durumu gibi bir çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Formüla 1 takipçileri için pilot, takım, tur, süre, grid bilgilerini içeren pist kuru tablosu, program, sürücü ve takım sıralaması gibi bilgilere ulaşmanız mümkün.

Tabi ki NBA takipçileri unutulmamış. NBA Doğu ve Batı takımlarının puan durumu, oynayacakları maçlar, takım lideri, istatistikleri, kadro bilgileri ve flash transfer, olay, sürpriz açıklama gibi güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Oldukça kapsamlı bir spor uygulaması olan MSN Sports kişiselleştirilebilir bir arayüze sahiptir. Bu sayede sadece takip etmek istediğiniz takım ve sporları takip edebilirsiniz. Bu işlemi Takımlarım ve Sporların alanından + simgesi ile yapabilirsiniz.

MSN Sports indir